Звіт Hub Research показав, що з ростом кількості платформ, які підтримують рекламу, споживачам все більше до вподоби реклама саме в преміальних стримінгових сервісах, порівняно з іншими типами платформ.
Hub Research Entertainment провів нове опитування, в якому взяли участь 3000 респондентів у США віком від 14 до 74 років, які дивляться телевізор принаймні одну годину на тиждень. Результати показали, що 53% респондентів вважають рекламу в AVOD «набагато кращою» або «трохи кращою», ніж у FAST чи MVPD.
Віртуальні багатоканальні дистриб’ютори відеопрограм (vMVPD) отримали 42% схвальних відгуків, а платформи FAST (безплатне потокове телебачення з підтримкою реклами) — 39% і найгірше в плані реклами респонденти оцінили кабельне та супутникове телебачення – 25%.
Хоча за результатами опитування AVOD і отримав кращий рейтинг серед глядачів, втім майже половина глядачів (45%) відзначили, що «немає різниці між рекламою в цьому сервісі та інших» (в vMVPD – 56%; FAST – 57%; MVPD – 72%).
Також результати показують погану обізнаність серед глядачів. Наприклад, більшість стримінгових сервісів преміум-класу запустили версії підписок із підтримкою реклами, але переважна більшість глядачів нічого не знає про це.
Результати загальної поінформованості підписників стримінгових сервісів виглядаються так: Hulu (65%), Amazon Prime Video (55%); Netflix (54%); Peacock (54%); Paramount+ (44%); та Disney+ (41%). Max (34%), Apple TV+ (24%), Discovery+ (24%).
Пакет Amazon Prime Video з підтримкою реклами продемонстрував показовий результат. Станом на червень 2024 року 84% респондентів були підписані на пакет з рекламою Prime Video, тоді як в січні 2024 року цей показник становив 58%.
Звіт Hub Research показав, що загалом 66% телеглядачів не проти дивитись контент з рекламою, щоб заощадити гроші, (три роки тому таких було 58%). Динаміка зміни настроїв глядачів стосовно реклами представлена на графіку вище.