Google Ads тестує пошукові оголошення без опису

Google Ads тестує пошукові оголошення без опису
Джерело: Pexels.com

В результатах пошуку Google помічено новий формат представлення реклами. Схоже, що Google Ads тестує пошукові оголошення без опису. Раніше під такою рекламою був короткий текст від рекламодавця. Таким чином Google хоче оцінити як новий формат вплине на ефективність показів.

Той факт, що Google Ads тестує пошукові оголошення без опису, помітив користувач Ентоні Хігман, який опублікував відповідні скриншоти на своїй сторінці в LinkedIn:

Рис. 1

Такі нововведення будуть явно не до вподоби багатьом рекламодавцям:

Тож, Google Ads тестує пошукові оголошення без опису. Я вважаю такі речі серйозною проблемою Google. Я чув від багатьох професійних маркетологів про несподівано провальні результати. Показники переглядів раптово падають без будь-якої видимої причини та пояснення. Гадаю, що такий результат – це прямий наслідок таких от експериментів без попередження та узгодження.

Протягом останніх кількох років Google проводить цілу серію подібних тестів у небачених раніше масштабах. Усе це робиться тому, що вони прагнуть за будь-яку ціну просувати автоматизацію скрізь де можливо та відвертають увагу від важливих показників в акаунтах. Проблема полягає в тому, що багато разів фактичні показники, на які професійні рекламодавці покладаються для оцінки своїх кампаній більше не є надійними та правдивими. Google робить так, що ви порівнюєте «яблука з апельсинами».

Це видно на скриншоті вище. У верхній частині сторінки є чотири оголошення. У двох із цих оголошень є рекламний текст, а у двох нижче – ні! Два нижні оголошення мають різний формат із двома фотографіями, верхні оголошення мають 1 фотографію. Ці фотографії постійно змінюються, тому ми не можемо точно порівняти одне оголошення з іншим.

Як взагалі ми можемо довіряти будь-яким показникам Google Ads, коли ці оголошення кардинально відрізняються і не містять навіть усіх частин найпопулярніших оголошень? Google не хоче, щоб ви мали усі частини головоломки, вони хочуть, щоб ви просто «довіряли машині».

Отже, поки ми заглиблюємося в «еру штучного інтелекту», пам’ятайте, що автоматизація супроводжується зручністю, але це має свою ціну. Вони не показують вам всіх потрібних даних.

Share this article
Shareable URL
Prev Post

У 2025 році Instagram приноситиме половину рекламних доходів Meta

Next Post

Нові дані Google Ads про конверсії у Performace Max

Read next
Ми використовуємо файли cookie, щоб надавати контент та аналізувати обсяг користувачів на сайті. Політика конфіденційності